Kisapäivä: 26.03.2015
VIP: 21.03.15
Järjestäjä: KK Bailador / VIRKE
Vastuuhenkilö: Jenna VRL-03515
Tulokset: arvontakone

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. viisi (5) ratsua
Yhteen luokkaan otetaan enintään 50 ratsukkoa
Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan
Ratsastajan seura on pakollinen

OSALLITUMINEN
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected]
-Otsikoi viestisi "MEJ06-10"
-Laita viesti tässä muodossa:
Luokka[rivinvaihto]
Ratsastaja (SeuRa) - Ratsu 


Luokat
Luokka 1. 60cm
Luokka 2. 80cm
Luokka 3. 90cm
Luokka 4. 100cm
Luokka 5. 110cm

Luokissa 1 ja 2 on perusesteitä tukeista, heinäpaaleista ja kiviin tuetuista risuista.
Luokissa 3-5 on perusesteiden lisäksi tarkkuusesteitä, trakehner-hauta sekä vesiosuuksia.

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. 60cm

1. Veera R. (HCT) - Utopia's Majleen 2. Pierre (NOK) - Imagine Jimbo 3. Pierre (NOK) - Jantteri 4. Veera R. (HCT) - Vietari 5. Pierre (NOK) - Jekkulanka 6. Pierre (NOK) - Elros B 7. Dimma (CSR) - Takiyah Serafim ox 8. Veera R. (HCT) - Rumour's Akatius 9. Veera R. (HCT) - Hellfire LAC 10. Dimma (CSR) - CLAr Hitchhiker ox 11. Ireth (Tampio) - Mihkel Koit 12. Veera R. (HCT) - Dingleberry 13. Jackeye (HCT) - Pompei 14. Dimma (CSR) - AAM Ed Whisper Quiet Summer 15. Jackeye (HCT) - Reposaaren Aino 16. Dimma (CSR) - Håkan B 17. Break (HCT) - Alec SVA 18. Pierre (NOK) - Jazz It Up 19. Dimma (CSR) - Badieh Wazislaw ox

Luokka 2. 80cm

1. Pierre (NOK) - Mäkisuon Ansa 2. Break (HCT) - Ghost RWR 3. Dimma (CSR) - Hämy-Hurmos 4. Pierre (NOK) - Chiana Brii 5. Pierre (NOK) - Tainakko 6. Veera R. (HCT) - Enna Darla 7. Ireth (Tampio) - Mihkel Koit 8. Jackeye (HCT) - Pompei 9. Veera R. (HCT) - Hellboy 10. Pierre (NOK) - Mörkövaaran Vennikko 11. Pierre (NOK) - Staccato 12. Dimma (CSR) - Odella Speed 13. Dimma (CSR) - Power Ranger Rewa 14. Break (HCT) - Pink Alaska Gold 15. Dimma (CSR) - Claridge Ásbjorn 16. Dimma (CSR) - Warrior Eclipse ox 17. Jackeye (HCT) - Reposaaren Aino 18. Break (HCT) - SA Waheeda ox 19. Break (HCT) - Sasnak Chaos xx 20. Veera R. (HCT) - Hillan Fiona

Luokka 3. 90cm

1. Pierre (NOK) - Feigens Scota 2. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile 3. Veera R. (HCT) - Hellboy 4. Pierre (NOK) - Hotusiini 5. Veera R. (HCT) - Fidelio J&K 6. Veera R. (HCT) - Huvitutin Vipeltäjä 7. kuristaja (VRL-04374) - Sylvin Känkkäränkkä 8. Veera R. (HCT) - Aaveen Pakokauhu 9. Dimma (CSR) - Claridgen Torppari 10. Dimma (CSR) - Praskóvja Zara 11. Pierre (NOK) - Kukkurukuu 12. Pierre (NOK) - Likane Voitto 13. kuristaja (VRL-04374) - Hetken Mustamaija VH15-018-0090 14. Dimma (CSR) - Hedelmähuppeli 15. Veera R. (HCT) - Malibu Mercedes 16. Dimma (CSR) - Claridgen Juksutus 17. Pierre (NOK) - Yard's Lime 18. Dimma (CSR) - If I Catch U

Luokka 4. 100cm

1. Break (HCT) - RWR Carisma bint Psyche ox 2. Pierre (NOK) - Derian Zezar 3. Veera R. (HCT) - Aaveen Pakokauhu 4. Break (HCT) - RIFA's Grnella Phán ox 5. Pierre (NOK) - Taikakuun Helmikkä 6. kuristaja (VRL-04374) - Enjoyment BAW VH12-237-0011 7. Veera R. (HCT) - Malibu Mercedes 8. Veera R. (HCT) - Huvitutin Vipeltäjä 9. Dimma (CSR) - Merkurius ox 10. Pierre (NOK) - Taikakuun Jääkide 11. Ireth (Tampio) - Dunkel's Blade 12. Pierre (NOK) - Petäjän Peeta 13. Veera R. (HCT) - Malibu Agila 14. Pierre (NOK) - Väiski 15. Veera R. (HCT) - Fidelio J&K 16. Dimma (CSR) - The Magnum Force ox 17. Dimma (CSR) - Malkamäen Pepe 18. Dimma (CSR) - Gavrilovich 19. Dimma (CSR) - Aidan Vanora 20. kuristaja (VRL-04374) - Devushka Yemn VH15-039-0005

Luokka 5. 110cm

1. Veera R. (HCT) - Krypton Cadillac 2. Dimma (CSR) - Anerthe ox 3. Pierre (NOK) - Potsojoo 4. Veera R. (HCT) - Bentley Thrill 5. Dimma (CSR) - Claridge Diva Joon 6. Break (HCT) - Quantums Draco xx 7. Dimma (CSR) - Claridge Fluffy Ambience 8. kuristaja (VRL-04374) - Raznya Yemn VH15-039-0004 9. Dimma (CSR) - The Xadow ox 10. Pierre (NOK) - Tvinnaus 11. Pierre (NOK) - Väiski 12. Break (HCT) - Rummikub CTB 13. Break (HCT) - Saskatchewan 14. Veera R. (HCT) - Balderdash Thrill 15. kuristaja (VRL-04374) - Trze Kalyazin VH14-101-0011 16. Veera R. (HCT) - Zeplin Prime 17. Dimma (CSR) - The Darius 18. Ireth (Tampio) - Dunkel's Blade 19. Break (HCT) - Gwaine Ring xx 20. Pierre (NOK) - Taikakuun Jääkide 21. Pierre (NOK) - Hirttivaaran Elouni 22. Veera R. (HCT) - Shamrock Thrill