Copyrigths

   Pohja © Quinton
   Koodaus © JJ

Hyödyllisiä linkkejä:
KRJ
ERJ
VVJ
ARJ
KeRJ
MEJ
GY

Tyyliä ja tarkkuutta

Bailador järjestää jälleen VVJ'n alaiset ajot. Kisapäivä on 30.9. ja kisat pidetään Bailadorin maneesissa säästä riippumatta. Jokainen on tervetullut osallistumaan tai vain katselemaan kuinka valjakot selviävät tarkkuuskokeistaan. Onnea kaikille osallistuneille!

Viiminen ilmottautumispäivä on 25.9. klo. 12.00 mennssä
Vastuu henkilønä toimii Jenna VRL-03515

OHJEET JA RAJOITUKSET
-Yksi ratsastaja saa osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
-Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. kaksi(2) valjakkoa
-Yksi ratsu saa osallistua yhteen(1) luokkaan
-Luokkiin otetaan max. 30 osallistujaa.
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected], VVJ 006 tai VVJ 004-006 seuraavassa muodossa
Luokka(rv)
Kuski (VRL-****) - Hevonen
Samaan luokkaan osallisuvat saman otsikon alle
EI TAGEJA!
VH-numero ei ole pakollinen

HUOM! VRL'n tauon vuoksi näistä kisoista EI jaeta rankingpisteitä, mutta sijoitukset ovat kelvollisia KRJ'n
laatuarvostelussa!

LUOKAT
Luokka 1: noviisi koulukoe (lyhyt arvonta) 30/30 TULOKSET
Luokka 2: vaativa koulukoe (lyhyt arvonta) 30/30 TULOKSET
Luokka 3: vaikea koulukoe (lyhyt arvonta) 30/30 TULOKSET


OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien Päälle
Luokka 1: noviisi koulukoe
1. jenni (VRL-00914) - Cecam Ritch Bitch 
2. PS. (VRL-01516) - Ikuisuuskehrääjä 
3. Vibaja (VRL-00727) - Vimma Vei 
4. Dintti (VRL-01717) - Jaqbos FK 
5. Cery (VRL-02116) - Rinna 
6. Mari H (VRL-05704) - Aubrey O Dei
7. jenni (VRL-00914) - Hayes Hill Tara
8. Vibaja (VRL-00727) - Huvittajan Tutteli
9. Gerde (VRL-09848) - Cecam Abrianna
10. twinkey (VRL-08679) - Beata FK
11. Qem (VRL-09845) - Dazzling v. Pijnboompit
12. PS. (VRL-01516) - Haavetyttö
13. Kya (VRL-0742) - Memories vom Liliebloom
14. Vipeltäjä (VRL-01285) - Freja SWE
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eikka VH-68684
16. wishmaster (VRL-10154) - Saga Jazzman
17. Cery (VRL-02116) - Fah Ivonne
18. Gerde (VRL-09848) - Cecam Bimbo
19. JP (VRL-01948) - CW Trenchtown Rock
20. JP (VRL-01948) - CW Piccadilly Blues
21. twinkey (VRL-08679) - Heimlich Piraat
22. Heidi N (VRL-1725) - Royal Bling Angel
23. Kya (VRL-0742) - Nessaja vom Liliebloom
24. Leandra (VRL-01057) - Stellar Style Dei
25. Milja (VRL-00692) - Maktaleena
26. weem (VRL-02470) - Amadeus Dei VH-59137
27. Vipeltäjä (VRL-01285) - Irons Meriadoc
28. Vipeltäjä (VRL-01285) - Norddals Indra
29. Leandra (VRL-01057) - Tinúviel Twitch
30. Mari H (VRL-05704) - Amiston v. Jäpä 

Luokka 2: vaativa koulukoe
1. JP (VRL-01948) - Edenelle Xander 
2. Vibaja (VRL-00727) - Fiktion Veikeri 
3. PS. (VRL-01516) - Silmänräpäys 
4. Vipeltäjä (VRL-01285) - Hewitervin Peregrin 
5. Gerde (VRL-09848) - Tilhimäen Roihahdus 
6. jenni (VRL-00914) - Zeagram v. st. Kersenhof
7. wishmaster (VRL-10154) - Duren Dimat
8. Kya (VRL-0742) - Satellite vom Liliebloom
9. twinkey (VRL-08679) - Celeste
10. twinkey (VRL-08679) - Michelangelo
11. Milja (VRL-00692) - CW Jaqueline VH-34585
12. Cery (VRL-02116) - Igaro
13. PS. (VRL-01516) - Marine
14. Jenna (VRL-03535) - Waledor GER
15. Mari H (VRL-5704) - Madison BRN
16. Vipeltäjä (VRL-01285) - Illbys Torbjörn
17. Vibaja (VRL-00727) - Bumble B
18. wishmaster (VRL-10154) - Remukylän Taiga
19. Cery (VRL-02116) - Renovo
20. Vipeltäjä (VRL-01285) - Too-ticki v. Afwyn
21. Mari H (VRL-5704) - Solskinn
22. Kya (VRL-0742) - Tipsy vom Liliebloom
23. jenni (VRL-00914) - Cecam 6-Shooter
24. JP (VRL-01948) - Riddles In The Dark Dei
25. Leandra (VRL-01057) - Warlike Feel Dei VH-54676
26. Milja (VRL-00692) - Sirityksen Surku VH-35993
27. zerlokk (VRL-01205) - Remukylän Astrid
28. Leandra (VRL-01057) - La Divina Dei VH-54671
29. Gerde (VRL-09848) - Raadelman Elviina
30. Nettz (VRL-5172) - Remukylän Velmu 

Luokka 3: vaikea koulukoe
1. JP (VRL-01948) - Cecam Casino 
2. Kya (VRL-0742) - Gungbacks Notte 
3. Leandra (VRL-01057) - Tsaminamina v.d. Zambo 
4. JP (VRL-01948) - Memphis vom Liliebloom 
5. Molly (VRL-4265) - Hiya! Keen 
6. Vibaja (VRL-00727) - Evguenia STW
7. Mari H (VRL-5704) - Frostbay Thunder
8. Ellen (VRL-01092) - Liefde v.d. Kleinehof
9. Vibaja (VRL-00727) - Richold Cilke
10. jenni (VRL-00914) - Novellin Nevilia
11. twinkey (VRL-08679) - Cielo v. Raad
12. Molly (VRL-4265) - Haystack Harald
13. Juli (VRL-07270) - Kewpie Pearl
14. Gerde (VRL-09848) - Siljan Ehdoton
15. Kya (VRL-0742) - Gungbacks Zessa
16. Vipeltäjä (VRL-01285) - Llanrhys Aeron GB
17. Ellen (VRL-01092) - Extreme of Mondeville
18. Frida (VRL-05826) - Nevada Sky
19. Leandra (VRL-01057) - Cranberry Rock Dei
20. Vipeltäjä (VRL-01285) - Wuthering Louisa GB
21. jenni (VRL-00914) - Rockall v.d. Neerwied
22. wishmaster (VRL-10154) - Caroyika von Schaff
23. Gerde (VRL-09848) - V.L. Kivijumala
24. wishmaster (VRL-10154) - Brechtje von Schaff
25. Jenna (VRL-03515) - Prince Charming F
26. Vipeltäjä (VRL-01285) - Russfjärdens Mabon
27. PS. (VRL-01516) - Pyyhältäjä
28. twinkey (VRL-08679) - Veikeän Knut
29. Mari H (VRL-5704) - Snowstorm ROW
30. PS. (VRL-01516) - Unen Tarina