Welsh Ponies In The Show Ring

Kilpailupäivämäärä / VIP: 25.03.2013 / 23.03.2013 Kilpailupaikka: KK Bailador Järjestäjä: Jenna, [email protected] - Säännöt - Osallistumisrajoitukset - Kvaalilista Luokat Luokka 1. Riding Class Working Hunter I, avoinna kaikille sektioille TÄYNNÄ Luokka 2. Riding Class Under Saddle I, avoinna kaikille sektioille TÄYNNÄ Luokka 3. Driving Class I, avoinna kaikille sektioille TÄYNNÄ Osallistuminen Sähköposti: [email protected], otsikko show21-25
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja - <a href="http://- alkuinen osoite">Ponin nimi</a> (sektio) Osallistuneet & tulokset Overall Supreme Ridden Champion I: Annwyl RAD (D) Ridden Champion I: Cwmnantcol Cian (D) Ridden Champion I: Annwyl RAD (D) Driven Champion I: Bria Bye-Bye P (D) Reserve Ridden Champion I: Pencalow Sawyl (D) Reserve Ridden Champion I: Pencalow Anchoret (C) Reserve Driven Champion I: Ceridwyn Supreme (D)

Luokka 1

1. Mei Shiratori - Cwmnantcol Cian (D)
2. Sen - Pencalow Sawyl (D)
3. Miara - Almost Diamond (A)
4. Takku - Wandsdyke Lady Corona (D)
5. jensi. - Valentine's Mrs Frosty (C)
6. Disa - Guccina (PB)
7. Miara - La Cara Mia (A)
8. jensi. - Cedion Sian (A)
9. Takku - E During Drafly (D)
10. taffel - Y Dilledyn (B)
11. Mei Shiratori - Cymrod Show Mouse (D)
12. taffel - No To This Life (B)
13. Huttis - Danwhirl LAC (D)
14. Huttis - Llygedyn Eiriol (D)
15. Disa - Première (PB)
16. Sen - Pencalow Folant (D)

Luokka 2

1. Takku - Annwyl RAD (D)
2. Miia Maria - Pencalow Anchoret (C)
3. Sen - Pencalow Floyd (D)
4. Jenna - Bris Anam Fiery (A)
5. taffel - One More (PB)
6. Chiara - Letizia (PB)
7. Jenna - Gobaith LAC (B)
8. Mei Shiratori - Pencocks Cadi Lleucu (D)
9. Mei Shiratori - Rhoswen Aisha (D)
10. Chiara - Wiikunan Suklaarae (A)
11. Takku - Don Boreal (C)
12. Sen - Pencalow Uwain (D)
13. Miia Maria - Cwmnantcol Teigr (C)
14. taffel - Woppadoo (A)
15. jensi. - Cryff Disgleirio (A)
16. jensi. - Gwych Diemwnt (A)

Luokka 3

1. Miia Maria - Bria Bye-Bye P (D)
2. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D)
3. Milja - Caradwg Eryr Aur (D)
4. Takku - Taraco Lydleld (D)
5. Miia Maria - Bye September (D)
6. Milja - Afal Cerys (D)
7. Sen - Pencalow Telen (D) Sen - Pencalow Ermid (D)
8. Chiara - Cwmnantcol Adyna (C)
9. Chiara - Music's Difyr (B)
10. jensi. - Corwynt Llinell (C)
11. Miara - Penllemynydd Aledwen (D)
12. Mei Shiratori - Penrhyn Blaidd Callahan (D)
13. Miara - Benywaidd Fenyw (C)
14. Huttis - Hywarrd Merwin (A)
15. Takku - Cedion Seren Aeryn (C)