Welsh Ponies In The Show Ring

Kilpailupäivämäärä / VIP: 29.03.2013 / 23.03.2013 Kilpailupaikka: KK Bailador Järjestäjä: Jenna, [email protected] - Säännöt - Osallistumisrajoitukset - Kvaalilista Luokat Luokka 1. Riding Class Working Hunter I, avoinna kaikille sektioille Luokka 2. Riding Class Under Saddle I, avoinna kaikille sektioille Luokka 3. Driving Class I, avoinna kaikille sektioille Osallistuminen Sähköposti: [email protected], otsikko show21-25
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja - <a href="http://- alkuinen osoite">Ponin nimi</a> (sektio) Osallistuneet & tulokset Overall Supreme Ridden Champion I: Pencalow Anchoret (C) Ridden Champion I: Wandsdyke Lady Corona (D) Ridden Champion I: Pencalow Anchoret (C) Driven Champion I: Penllemynydd Aledwen (D) Reserve Ridden Champion I: Pencalow Sawyl (D) Reserve Ridden Champion I: Pencalow Uwain (D) Reserve Driven Champion I: Bye September (D)

Luokka 1

1. Takku - Wandsdyke Lady Corona (D)
2. Sen - Pencalow Sawyl (D)
3. Huttis - Danwhirl LAC (D)
4. Sen - Pencalow Folant (D)
5. Mei Shiratori - Cymrod Show Mouse (D)
6. Huttis - Llygedyn Eiriol (D)
7. taffel - No To This Life (B)
8. Disa - Guccina (PB)
9. taffel - Y Dilledyn (B)
10. Miara - Almost Diamond (A)
11. Mei Shiratori - Cwmnantcol Cian (D)
12. Takku - E During Drafly (D)
13. Disa - Première (PB)
14. jensi. - Cedion Sian (A)
15. jensi. - Valentine's Mrs Frosty (C)
16. Miara - La Cara Mia (A)

Luokka 2

1. Miia Maria - Pencalow Anchoret (C)
2. Sen - Pencalow Uwain (D)
3. Chiara - Wiikunan Suklaarae (A)
4. Chiara - Letizia (PB)
5. Jenna - Bris Anam Fiery (A)
6. taffel - One More (PB)
7. Jenna - Gobaith LAC (B)
8. taffel - Woppadoo (A)
9. Sen - Pencalow Floyd (D)
10. jensi. - Gwych Diemwnt (A)
11. Miia Maria - Cwmnantcol Teigr (C)
12. Mei Shiratori - Rhoswen Aisha (D)
13. jensi. - Cryff Disgleirio (A)
14. Takku - Annwyl RAD (D)
15. Mei Shiratori - Pencocks Cadi Lleucu (D)
16. Takku - Don Boreal (C)

Luokka 3

1. Miara - Penllemynydd Aledwen (D)
2. Miia Maria - Bye September (D)
3. jensi. - Corwynt Llinell (C)
4. Mei Shiratori - Penrhyn Blaidd Callahan (D)
5. Miara - Benywaidd Fenyw (C)
6. Milja - Caradwg Eryr Aur (D)
7. Chiara - Music's Difyr (B)
8. Huttis - Hywarrd Merwin (A)
9. Sen - Pencalow Telen (D) Sen - Pencalow Ermid (D)
10. Takku - Taraco Lydleld (D)
11. Mei Shiratori - Ceridwyn Supreme (D)
12. Miia Maria - Bria Bye-Bye P (D)
13. Milja - Afal Cerys (D)
14. Chiara - Cwmnantcol Adyna (C)
15. Takku - Cedion Seren Aeryn (C)