Welsh Ponies In The Show Ring

Kilpailupäivämäärä / VIP: 22.11.2013 / 18.11.2013 Kilpailupaikka: KK Bailador Järjestäjä: Jenna, [email protected] - Säännöt - Osallistumisrajoitukset - Kvaalilista Luokat Luokka 1. Riding Class Working Hunter I, avoinna kaikille sektioille Luokka 2. Riding Class Under Saddle I, avoinna kaikille sektioille Luokka 3. Driving Class I, avoinna kaikille sektioille Osallistuminen Sähköposti: [email protected], otsikko show26-30
Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja - <a href="http://- alkuinen osoite">Ponin nimi</a> (sektio) Osallistuneet & tulokset Overall Supreme Ridden Champion I: Cwmnantcol Teigr (C) Ridden Champion I: Rhown Mabyn (D) Ridden Champion I: Cwmnantcol Teigr (C) Driven Champion I: Caradwg Eryr Aur (D) Reserve Ridden Champion I: Amélie's Raindancer (D) Reserve Ridden Champion I: Criallt Ercwlff (D) Reserve Driven Champion I: Hampton Dawn (A)

Luokka 1

1. Huttis - Rhown Mabyn (D)
2. Takku - Amélie's Raindancer (D)
3. Jenna - Delwedd Ddrych (C)
4. Milja - Faerie (B)
5. Huttis - Cedion Hafaidd (B)
6. Milja - Glenwood Celia (B)
7. elen - R.T. Roanoke (D)
8. Sen - Pencalow Calcas (D)
9. Sen - Pencalow Sam (D)
10. Meiju K. - Regata Livy (D)
11. Liia - Brynmor Idris (B)
12. Takku - Cedion Seren Aeryn (C)
13. Meeri N. - Crim Dywysoges (B)
14. Liia - Vanilla Teekie (B)
15. elen - A.D. Poker Chip (C)

Luokka 2

1. Miia Maria - Cwmnantcol Teigr (C)
2. elen - Criallt Ercwlff (D)
3. Jenna - Gobaith LAC (B)
4. Jenna - Bris Anam Fiery (A)
5. Liia - Gwalch Brenhnies (A)
6. Takku - Joyfull Dash 2782 (PB)
7. elen - Penrhyn Blaidd Awel (D)
8. Liia - Bychan Aneria (B)
9. Milja - Baloo Dawn (B)
10. Cannabia - Llygedyn Adameg (D)
11. Miia Maria - Pencalow Anchoret (C)
12. Huttis - Rhonanya LAC (C)
13. Takku - Wandsdyke Lady Corona (D)
14. Milja - Bychan Eleri (B)
15. Huttis - Ballet Dawn (B)

Luokka 3

1. Milja - Caradwg Eryr Aur (D)
2. Huttis - Hampton Dawn (A)
3. Miia Maria - Bria Bye-Bye P (D)
4. Liia - Brynmor Idris (B)
5. Takku - Tiffyl Shilona (D)
6. Miia Maria - Bye September (D)
7. elen - Criallt Ercwlff (D)
8. elen - Penrhyn Blaidd Awel (D)
9. Takku - Annwyl RAD (D)
10. Huttis - Druantia Dee (PB)
11. Liia - Bychan Aneria (B)
12. Milja - eriel Siwan (D)