Kisapäivä: 01.08.
VIP: 29.07.
Järjestäjä: KK Bailador / VIRKE
Vastuuhenkilö: Jenna VRL-03515
Tulokset: arvontakone

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. viisi (5) ratsua
Yhteen luokkaan otetaan enintään 50 ratsukkoa
Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan
Ratsastajan seura on pakollinen

OSALLITUMINEN
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected]
-Otsikoi viestisi "MEJ26-30"
-Laita viesti tässä muodossa:
Luokka[rivinvaihto]
Ratsastaja (SeuRa) - Ratsu 


Luokat
Luokka 1. 60cm
Luokka 2. 80cm
Luokka 3. 90cm
Luokka 4. 100cm
Luokka 5. 120cm vain hevosille

Luokissa 1 ja 2 on perusesteitä tukeista, heinäpaaleista ja kiviin tuetuista risuista.
Luokissa 3-5 on perusesteiden lisäksi tarkkuusesteitä, trakehner-hauta sekä vesiosuuksia.

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. 60cm

1. juco (Nirat) - Min Rhonda
2. Tinúvel (KaRa) - Iron Nicolette al Daydream ox
3. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Hajalmiina
4. Tinúvel (KaRa) - Artemidor DAWA
5. Tinúvel (KaRa) - DD Iron Ore
6. juco (Nirat) - Bedragare
7. Rene (SS) - Real Aphrodite
8. Tinúvel (KaRa) - Tiberius 5594 x
9. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Hajamieli
10. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Mamselli
11. alhippa (VIRKE) - Kärmeniemen Tomas
12. alhippa (VIRKE) - Villipimu HUI
13. Tinúvel (KaRa) - DD Mozart

Luokka 2. 80cm

1. juco (Nirat) - Maer Bachgen Aur
2. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Röyhkeä Ryöväri
3. juco (Nirat) - Regata Livy
4. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Räiskyvä Roikale
5. Tinúvel (KaRa) - GH's Gerlinde
6. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Rujo Riidankylväjä
7. Rene (SS) - Brave Bedford
8. Tinúvel (KaRa) - Nymfadora II
9. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Varda
10. Hanne (KGR) - KA Biegga
11. Tinúvel (KaRa) - Geraldina P
12. Rene (SS) - Real Riaan
13. Tinúvel (KaRa) - DD Willard
14. Tinúvel (KaRa) - Pompei RUS
15. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat
16. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Uinen

Luokka 3. 90cm

1. juco (Nirat) - Achuta Raziq
2. Tinúvel (KaRa) - DD Durmuş Perişde
3. Tinúvel (KaRa) - Ptolemei DAWA
4. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
5. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Re-Lay
6. Hanne (KGR) - KA Biegga
7. Rene (SS) - Real Riaan
8. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Rian
9. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat
10. Tinúvel (KaRa) - Dongan Mele DAWA
11. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen
12. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Pharazôn
13. alhippa (VIRKE) - Tuuliviiri BRE
14. Tinúvel (KaRa) - Paramón DAWA
15. Hanne (KGR) - Suvannon Kesäheinä
16. Tinúvel (KaRa) - DD Druzhina
17. Rene (SS) - Brave Bedford
18. Hanne (KGR) - Jukolan Pomeranssi
19. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Eilinel

Luokka 4. 100cm

1. Tinúvel (KaRa) - DD Domma Ajayyp
2. Tinúvel (KaRa) - It's All Tears of Kukkis
3. alhippa (VIRKE) - Somehow Unique
4. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen
5. alhippa (VIRKE) - Fenton Speedy Chap
6. Hanne (KGR) - Jukolan Pomeranssi
7. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
8. alhippa (VIRKE) - Viehättävän Ronja
9. Hanne (KGR) - Suvannon Kesäheinä
10. Tinúvel (KaRa) - Alf 5594
11. alhippa (VIRKE) - Fenton Fancy Fairytale
12. alhippa (VIRKE) - Amarin Mirha
13. Tinúvel (KaRa) - DD Daniil
14. Tinúvel (KaRa) - For You Kukkis

Luokka 5. 120cm

1. Tinúvel (KaRa) - Vampire Money
2. narri (RaPu) - Graveyard Casino
3. Jenna (VIRKE) - Rambutans
4. mori-mori (KGR) - Damn Inkspot
5. Tinúvel (KaRa) - Jetblack Feeling
6. Tinúvel (KaRa) - Yurek DAWA
7. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
8. Tinúvel (KaRa) - Demolition Lover P
9. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
10. Tinúvel (KaRa) - DD Dorofeja
11. mori-mori (KGR) - Chacha Charlanta
12. Hanne (KGR) - KA Thranduil