Kisapäivä: 16.09.
VIP: 14.09.
Järjestäjä: KK Bailador / VIRKE
Vastuuhenkilö: Jenna VRL-03515
Tulokset: arvontakone

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. viisi (5) ratsua
Yhteen luokkaan otetaan enintään 50 ratsukkoa
Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan
Ratsastajan seura on pakollinen

OSALLITUMINEN
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected]
-Otsikoi viestisi "MEJ41-45"
-Laita viesti tässä muodossa:
Luokka[rivinvaihto]
Ratsastaja (SeuRa) - Ratsu 


Luokat
Luokka 1. 60cm
Luokka 2. 80cm
Luokka 3. 90cm
Luokka 4. 100cm
Luokka 5. 120cm vain hevosille

Luokissa 1 ja 2 on perusesteitä tukeista, heinäpaaleista ja kiviin tuetuista risuista.
Luokissa 3-5 on perusesteiden lisäksi tarkkuusesteitä, trakehner-hauta sekä vesiosuuksia.

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. 60cm

1. Qem (RaPu) - Rhown Rock'n Roll
2. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Armas
3. Tinúvel (CAR) - DD Mozart
4. Tinúvel (CAR) - Rodolphus P
5. Tinúvel (CAR) - Iron Nicolette al Daydream ox
6. Qem (RaPu) - Prins av Tjørn
7. narri (RaPu) - Rikkouni
8. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Villikko
9. Tinúvel (CAR) - Tiberius 5594 x
10. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
11. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Hajamieli
12. alhippa (VIRKE) - Villipimu HUI
13. Tinúvel (CAR) - Snidget
14. narri (RaPu) - Hallankaipuu
15. narri (RaPu) - Hallanvaara
16. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Elastinen

Luokka 2. 80cm

1. alhippa (VIRKE) - Jäpän Venla
2. Jonna (JPR) - Agberundet GER
3. Jonna (JPR) - Vallaton Vilkkusilmä
4. Jonna (JPR) - Sointuvan Urheiluhullu
5. mori-mori (KGR) - Oh So Wondersome
6. Tinúvel (CAR) - DD Scarecrow
7. alhippa (VIRKE) - Lakean Simson
8. Noka (SS) - Awana Inez
9. Tinúvel (CAR) - Melody P
10. narri (RaPu) - Hallankaipuu
11. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Varda
12. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
13. Tinúvel (CAR) - DD Bang Bang
14. Cin. (GoHo) - Chinook's Loorea
15. Jonna (JPR) - Nadia VIE
16. Tinúvel (CAR) - Pompei RUS
17. Jonna (JPR) - Minni-Hiiri
18. Cin. (GoHo) - Chinook's Eithan
19. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Uinen
20. Tinúvel (CAR) - DD Willard
21. alhippa (VIRKE) - Kärmeniemen Tomas
22. narri (RaPu) - Rikkouni

Luokka 3. 90cm

1. Jonna (JPR) - Hopearinteen Canley
2. Jonna (JPR) - Firengine Red
3. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
4. Tinúvel (CAR) - DD Supervillain
5. Cin. (GoHo) - Chinook's Cardinia
6. Alyna R. (HCT) – Koston Vallaton
7. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
8. alhippa (VIRKE) - Kaduntallaaja
9. Qem (RaPu) - Dazzling v.Pijnboompit
10. Jonna (JPR) - Tiomsaitheoir W
11. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Eilinel
12. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Aaria
13. Flart (VIRKE) - Möllvikks Kiara
14. Tinúvel (CAR) - Like the Never-Ending Sun P
15. Tinúvel (CAR) - Ptolemei DAWA
16. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee
17. Qem (RaPu) - Roudan Theodor
18. Cin. (GoHo) - Chinook's Horton
19. Alyna R. (HCT) – Viehättävän Miranda
20. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
21. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Rian
22. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
23. Jonna (JPR) - Gallop Pearl
24. Noka (SS) - Awana Inez
25. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Pharazôn
26. Tinúvel (CAR) - Paramón DAWA
27. Alyna R. (HCT) – Sirkkeen Juno
28. Qem (RaPu) - Draupnir
29. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
30. Cin. (GoHo) - Chinook's Koorine
31. Jonna (JPR) - Adanné Caitlin
32. Ros. (RaPu) - Kalaman Kalapee KIR
33. Flart (VIRKE) - Chouky
34. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
35. Tinúvel (CAR) - Nymfadora II
36. Flart (VIRKE) - Chouky
37. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Re-Lay
38. Alyna R. (HCT) – Milkan Vilpitön

Luokka 4. 100cm

1. Alyna R. (HCT) – Taikakuun Lootus
2. Tinúvel (CAR) - DD Daniil
3. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
4. Alyna R. (HCT) – Harjakon Rajatapaus
5. alhippa (VIRKE) - Somehow Unique
6. Tinúvel (CAR) - Geraldina P
7. alhippa (VIRKE) - Loiskaus DLK
8. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec
9. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Ellu
10. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
11. Cee (DH-Riders) - No Idea
12. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
13. alhippa (VIRKE) - Fenton Speedy Chap
14. mori-mori (KGR) - Damn Inkspot
15. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
16. alhippa (VIRKE) - Viehättävän Ronja
17. Jonna (JPR) - Blackwell AVE
18. Cee (DH-Riders) - Wotan Raw
19. Jonna (JPR) - Telynores Dago
20. Tinúvel (CAR) - DD Dorofeja
21. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
22. narri (RaPu) - Moulin Rouge
23. Jonna (JPR) - Adanné Hayley
24. Ros. (RaPu) - R.K. Rosteri
25. Jonna (JPR) - Adanné Dolton
26. Cee (DH-Riders) - Nagini Woods
27. Tinúvel (CAR) - Alf 5594
28. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
29. Tinúvel (CAR) - DD Druzhina
30. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee
31. Jonna (JPR) - Labyrint Amaryllix
32. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
33. Alyna R. (HCT) – Ametistin Jääneito
34. Jenna (VIRKE) - Rambutans
35. Cee (DH-Riders) - Siperia
36. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
37. alhippa (VIRKE) - Fenton Fancy Fairytale
38. narri (RaPu) - Graveyard Casino
39. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
40. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Kianna

Luokka 5. 120cm

1. Cee (DH-Riders) - Amaya II
2. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
3. Alyna R. (HCT) – Waldobert Venice
4. Alyna R. (HCT) – Oberon Dream
5. Jonna (JPR) - Drama Princess
6. Ros. (RaPu) - Bossa Nova
7. Tinúvel (CAR) - Demolition Lover P
8. Cee (DH-Riders) - Prahetta
9. Veera R. (SS) - Narcolepsy VH13-066-0017
10. Marru (HCT) - Queylyn xx
11. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
12. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Wurrumiyanga
13. Ros. (RaPu) - ML Hustler
14. Ros. (RaPu) - Gold Fever xx
15. Cee (DH-Riders) - Zavidovo Ion
16. Ros. (RaPu) - Roansi Grandchamp II
17. Jonna (JPR) - Rockerduck D.
18. Ros. (RaPu) - Gunslinger Feig
19. Cee (DH-Riders) - Krokodil Gena
20. Alyna R. (HCT) – Sonic’s W-Arrow ’54
21. narri (RaPu) - Moulin Rouge
22. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Supernatural Aya ’54
23. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
24. Tinúvel (CAR) - Miss Murderous
25. Tinúvel (CAR) - Jetblack Feeling
26. mori-mori (KGR) - Spotted Illusion
27. Tinúvel (CAR) - DD Domma Ajayyp
28. mori-mori (KGR) - Chacha Charlanta
29. Tinúvel (CAR) - Vampire Money
30. narri (RaPu) - Graveyard Casino
31. Jenna (VIRKE) - Rambutans
32. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec