Kisapäivä: 17.09.
VIP: 14.09.
Järjestäjä: KK Bailador / VIRKE
Vastuuhenkilö: Jenna VRL-03515
Tulokset: arvontakone

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. viisi (5) ratsua
Yhteen luokkaan otetaan enintään 50 ratsukkoa
Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan
Ratsastajan seura on pakollinen

OSALLITUMINEN
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected]
-Otsikoi viestisi "MEJ41-45"
-Laita viesti tässä muodossa:
Luokka[rivinvaihto]
Ratsastaja (SeuRa) - Ratsu 


Luokat
Luokka 1. 60cm
Luokka 2. 80cm
Luokka 3. 90cm
Luokka 4. 100cm
Luokka 5. 120cm vain hevosille

Luokissa 1 ja 2 on perusesteitä tukeista, heinäpaaleista ja kiviin tuetuista risuista.
Luokissa 3-5 on perusesteiden lisäksi tarkkuusesteitä, trakehner-hauta sekä vesiosuuksia.

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. 60cm

1. alhippa (VIRKE) - Villipimu HUI
2. narri (RaPu) - Hallanvaara
3. Qem (RaPu) - Prins av Tjørn
4. narri (RaPu) - Rikkouni
5. Tinúvel (CAR) - Tiberius 5594 x
6. Tinúvel (CAR) - Rodolphus P
7. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Armas
8. Qem (RaPu) - Rhown Rock'n Roll
9. narri (RaPu) - Hallankaipuu
10. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
11. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Villikko
12. Tinúvel (CAR) - Iron Nicolette al Daydream ox
13. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Hajamieli
14. Tinúvel (CAR) - Snidget
15. Tinúvel (CAR) - DD Mozart
16. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Elastinen

Luokka 2. 80cm

1. Tinúvel (CAR) - DD Scarecrow
2. Noka (SS) - Awana Inez
3. Tinúvel (CAR) - DD Willard
4. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
5. Tinúvel (CAR) - Melody P
6. alhippa (VIRKE) - Kärmeniemen Tomas
7. Cin. (GoHo) - Chinook's Loorea
8. Jonna (JPR) - Vallaton Vilkkusilmä
9. Jonna (JPR) - Nadia VIE
10. Tinúvel (CAR) - Pompei RUS
11. Tinúvel (CAR) - DD Bang Bang
12. narri (RaPu) - Rikkouni
13. Jonna (JPR) - Minni-Hiiri
14. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Uinen
15. mori-mori (KGR) - Oh So Wondersome
16. narri (RaPu) - Hallankaipuu
17. Jonna (JPR) - Agberundet GER
18. alhippa (VIRKE) - Lakean Simson
19. Cin. (GoHo) - Chinook's Eithan
20. alhippa (VIRKE) - Jäpän Venla
21. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Varda
22. Jonna (JPR) - Sointuvan Urheiluhullu

Luokka 3. 90cm

1. Tinúvel (CAR) - Like the Never-Ending Sun P
2. Qem (RaPu) - Draupnir
3. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
4. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Rian
5. Jonna (JPR) - Firengine Red
6. Tinúvel (CAR) - Nymfadora II
7. Noka (SS) - Awana Inez
8. Tinúvel (CAR) - DD Supervillain
9. Cin. (GoHo) - Chinook's Koorine
10. Ros. (RaPu) - Kalaman Kalapee KIR
11. Tinúvel (CAR) - Ptolemei DAWA
12. Jonna (JPR) - Hopearinteen Canley
13. Flart (VIRKE) - Chouky
14. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Eilinel
15. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
16. Jonna (JPR) - Tiomsaitheoir W
17. Alyna R. (HCT) – Viehättävän Miranda
18. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
19. Tinúvel (CAR) - Paramón DAWA
20. Cin. (GoHo) - Chinook's Horton
21. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Aaria
22. Alyna R. (HCT) – Milkan Vilpitön
23. Qem (RaPu) - Dazzling v.Pijnboompit
24. Qem (RaPu) - Roudan Theodor
25. alhippa (VIRKE) - Kaduntallaaja
26. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
27. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Pharazôn
28. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
29. Cin. (GoHo) - Chinook's Cardinia
30. Jonna (JPR) - Gallop Pearl
31. Flart (VIRKE) - Möllvikks Kiara
32. Alyna R. (HCT) – Koston Vallaton
33. Jonna (JPR) - Adanné Caitlin
34. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Re-Lay
35. Alyna R. (HCT) – Sirkkeen Juno
36. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
37. Flart (VIRKE) - Chouky
38. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee

Luokka 4. 100cm

1. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
2. Cee (DH-Riders) - Wotan Raw
3. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
4. Jenna (VIRKE) - Rambutans
5. Tinúvel (CAR) - Alf 5594
6. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral
7. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Ellu
8. alhippa (VIRKE) - Viehättävän Ronja
9. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
10. alhippa (VIRKE) - Fenton Fancy Fairytale
11. Tinúvel (CAR) - Geraldina P
12. narri (RaPu) - Moulin Rouge
13. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
14. alhippa (VIRKE) - Somehow Unique
15. Jonna (JPR) - Adanné Hayley
16. Tinúvel (CAR) - DD Druzhina
17. mori-mori (KGR) - Damn Inkspot
18. Cee (DH-Riders) - Nagini Woods
19. Alyna R. (HCT) – Harjakon Rajatapaus
20. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee
21. Ros. (RaPu) - R.K. Rosteri
22. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
23. alhippa (VIRKE) - Fenton Speedy Chap
24. narri (RaPu) - Graveyard Casino
25. alhippa (VIRKE) - Loiskaus DLK
26. Tinúvel (CAR) - DD Daniil
27. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
28. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
29. Jonna (JPR) - Telynores Dago
30. Jonna (JPR) - Adanné Dolton
31. Cee (DH-Riders) - No Idea
32. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Kianna
33. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
34. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec
35. Jonna (JPR) - Blackwell AVE
36. Alyna R. (HCT) – Ametistin Jääneito
37. Tinúvel (CAR) - DD Dorofeja
38. Jonna (JPR) - Labyrint Amaryllix
39. Alyna R. (HCT) – Taikakuun Lootus
40. Cee (DH-Riders) - Siperia

Luokka 5. 120cm

1. narri (RaPu) - Graveyard Casino
2. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Wurrumiyanga
3. Jonna (JPR) - Rockerduck D.
4. Ros. (RaPu) - Gunslinger Feig
5. Ros. (RaPu) - ML Hustler
6. Ros. (RaPu) - Roansi Grandchamp II
7. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
8. mori-mori (KGR) - Spotted Illusion
9. mori-mori (KGR) - Chacha Charlanta
10. Cee (DH-Riders) - Zavidovo Ion
11. Marru (HCT) - Queylyn xx
12. Cee (DH-Riders) - Krokodil Gena
13. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
14. Ros. (RaPu) - Bossa Nova
15. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec
16. Cee (DH-Riders) - Prahetta
17. Alyna R. (HCT) – Oberon Dream
18. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Supernatural Aya ’54
19. Tinúvel (CAR) - Jetblack Feeling
20. Veera R. (SS) - Narcolepsy VH13-066-0017
21. Cee (DH-Riders) - Amaya II
22. Tinúvel (CAR) - Miss Murderous
23. Tinúvel (CAR) - DD Domma Ajayyp
24. Tinúvel (CAR) - Vampire Money
25. Alyna R. (HCT) – Sonic’s W-Arrow ’54
26. narri (RaPu) - Moulin Rouge
27. Alyna R. (HCT) – Waldobert Venice
28. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
29. Ros. (RaPu) - Gold Fever xx
30. Jonna (JPR) - Drama Princess
31. Tinúvel (CAR) - Demolition Lover P
32. Jenna (VIRKE) - Rambutans