Kisapäivä: 20.09.
VIP: 14.09.
Järjestäjä: KK Bailador / VIRKE
Vastuuhenkilö: Jenna VRL-03515
Tulokset: arvontakone

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. viisi (5) ratsua
Yhteen luokkaan otetaan enintään 50 ratsukkoa
Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan
Ratsastajan seura on pakollinen

OSALLITUMINEN
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected]
-Otsikoi viestisi "MEJ41-45"
-Laita viesti tässä muodossa:
Luokka[rivinvaihto]
Ratsastaja (SeuRa) - Ratsu 


Luokat
Luokka 1. 60cm
Luokka 2. 80cm
Luokka 3. 90cm
Luokka 4. 100cm
Luokka 5. 120cm vain hevosille

Luokissa 1 ja 2 on perusesteitä tukeista, heinäpaaleista ja kiviin tuetuista risuista.
Luokissa 3-5 on perusesteiden lisäksi tarkkuusesteitä, trakehner-hauta sekä vesiosuuksia.

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1. 60cm

1. narri (RaPu) - Rikkouni
2. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
3. Qem (RaPu) - Rhown Rock'n Roll
4. Tinúvel (CAR) - Rodolphus P
5. Qem (RaPu) - Prins av Tjørn
6. Tinúvel (CAR) - Tiberius 5594 x
7. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Armas
8. Tinúvel (CAR) - DD Mozart
9. alhippa (VIRKE) - Villipimu HUI
10. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Elastinen
11. Tinúvel (CAR) - Iron Nicolette al Daydream ox
12. narri (RaPu) - Hallankaipuu
13. Tinúvel (CAR) - Snidget
14. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Hajamieli
15. narri (RaPu) - Hallanvaara
16. alhippa (VIRKE) - Taikakuun Villikko

Luokka 2. 80cm

1. narri (RaPu) - Rikkouni
2. Cin. (GoHo) - Chinook's Eithan
3. mori-mori (KGR) - Oh So Wondersome
4. alhippa (VIRKE) - Jäpän Venla
5. Jonna (JPR) - Agberundet GER
6. Jonna (JPR) - Minni-Hiiri
7. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Uinen
8. Jonna (JPR) - Nadia VIE
9. Tinúvel (CAR) - DD Bang Bang
10. Tinúvel (CAR) - DD Scarecrow
11. Jonna (JPR) - Sointuvan Urheiluhullu
12. Tinúvel (CAR) - Pompei RUS
13. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Varda
14. alhippa (VIRKE) - Kärmeniemen Tomas
15. Jonna (JPR) - Vallaton Vilkkusilmä
16. Tinúvel (CAR) - DD Willard
17. Tinúvel (CAR) - Melody P
18. narri (RaPu) - Hallankaipuu
19. alhippa (VIRKE) - Lakean Simson
20. Noka (SS) - Awana Inez
21. Cee (DH-Riders) - Pandashaw LAC
22. Cin. (GoHo) - Chinook's Loorea

Luokka 3. 90cm

1. Jonna (JPR) - Firengine Red
2. alhippa (VIRKE) - Kaduntallaaja
3. Cin. (GoHo) - Chinook's Horton
4. Noka (SS) - Awana Inez
5. Qem (RaPu) - Draupnir
6. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Pharazôn
7. Qem (RaPu) - Roudan Theodor
8. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Aaria
9. Tinúvel (CAR) - Nymfadora II
10. Alyna R. (HCT) – Sirkkeen Juno
11. Tinúvel (CAR) - Paramón DAWA
12. Alyna R. (HCT) – Milkan Vilpitön
13. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
14. Jonna (JPR) - Hopearinteen Canley
15. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Re-Lay
16. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee
17. Flart (VIRKE) - Möllvikks Kiara
18. Flart (VIRKE) - Chouky
19. Tinúvel (CAR) - Ptolemei DAWA
20. Alyna R. (HCT) – Viehättävän Miranda
21. Jonna (JPR) - Gallop Pearl
22. Tinúvel (CAR) - Like the Never-Ending Sun P
23. Tinúvel (CAR) - DD Supervillain
24. Ros. (RaPu) - Kalaman Kalapee KIR
25. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Rian
26. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
27. Jonna (JPR) - Adanné Caitlin
28. Qem (RaPu) - Dazzling v.Pijnboompit
29. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
30. Jonna (JPR) - Tiomsaitheoir W
31. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
32. alhippa (VIRKE) - Lumivuon Eilinel
33. Cin. (GoHo) - Chinook's Koorine
34. Cin. (GoHo) - Chinook's Cardinia
35. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
36. Flart (VIRKE) - Chouky
37. Alyna R. (HCT) – Koston Vallaton
38. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral

Luokka 4. 100cm

1. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
2. Charlie (VIRKE) - Charlie's Linda Lee
3. Tinúvel (CAR) - DD Druzhina
4. Jonna (JPR) - Adanné Hayley
5. Alyna R. (HCT) – Harjakon Rajatapaus
6. narri (RaPu) - Isadora von Feigen
7. mori-mori (KGR) - Damn Inkspot
8. Charlie (VIRKE) - Charlie's Garonne
9. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
10. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec
11. Tinúvel (CAR) - DD Daniil
12. alhippa (VIRKE) - Fenton Fancy Fairytale
13. narri (RaPu) - Graveyard Casino
14. alhippa (VIRKE) - Viehättävän Ronja
15. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
16. Jenna (VIRKE) - Rambutans
17. Charlie (VIRKE) - Charlie's Ethical Choice
18. alhippa (VIRKE) - Fenton Speedy Chap
19. alhippa (VIRKE) - Somehow Unique
20. Cee (DH-Riders) - Nagini Woods
21. Alyna R. (HCT) – Ametistin Jääneito
22. Charlie (VIRKE) - Charlie's Moll Melody
23. alhippa (VIRKE) - Loiskaus DLK
24. Tinúvel (CAR) - Alf 5594
25. Cee (DH-Riders) - Siperia
26. narri (RaPu) - Moulin Rouge
27. Jonna (JPR) - Telynores Dago
28. Tinúvel (CAR) - Geraldina P
29. Ros. (RaPu) - R.K. Rosteri
30. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Kianna
31. Cee (DH-Riders) - No Idea
32. Jonna (JPR) - Labyrint Amaryllix
33. Cee (DH-Riders) - Wotan Raw
34. Alyna R. (HCT) – Takamaiden Ellu
35. Noka (SS) - Kärmeniemen Surusointu
36. Tinúvel (CAR) - DD Dorofeja
37. Jonna (JPR) - Adanné Dolton
38. Alyna R. (HCT) – Taikakuun Lootus
39. Jonna (JPR) - Blackwell AVE
40. mori-mori (KGR) - Maserati Mistral

Luokka 5. 120cm

1. narri (RaPu) - Darn Inkfoul
2. narri (RaPu) - la Rue des Moulins
3. Tinúvel (CAR) - DD Domma Ajayyp
4. Tinúvel (CAR) - Jetblack Feeling
5. Ros. (RaPu) - Roansi Grandchamp II
6. mori-mori (KGR) - Chacha Charlanta
7. Jonna (JPR) - Drama Princess
8. Cee (DH-Riders) - Krokodil Gena
9. Jonna (JPR) - Rockerduck D.
10. narri (RaPu) - Graveyard Casino
11. Tinúvel (CAR) - Vampire Money
12. narri (RaPu) - Moulin Rouge
13. Marru (HCT) - Queylyn xx
14. Alyna R. (HCT) – Waldobert Venice
15. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Supernatural Aya ’54
16. Cee (DH-Riders) - Prahetta
17. Tinúvel (CAR) - Miss Murderous
18. Ros. (RaPu) - ML Hustler
19. Alyna R. (HCT) – Sonic’s Wurrumiyanga
20. Ros. (RaPu) - Bossa Nova
21. Jenna (VIRKE) - Qarambola Solo
22. Cee (DH-Riders) - Amaya II
23. Veera R. (SS) - Narcolepsy VH13-066-0017
24. Cee (DH-Riders) - Zavidovo Ion
25. mori-mori (KGR) - Spotted Illusion
26. Ros. (RaPu) - Gunslinger Feig
27. Alyna R. (HCT) – Oberon Dream
28. Ros. (RaPu) - Gold Fever xx
29. Tinúvel (CAR) - Demolition Lover P
30. Alyna R. (HCT) – Sonic’s W-Arrow ’54
31. Jenna (VIRKE) - Rambutans
32. Cee (DH-Riders) - Sheena Dec