SRY 21.06.2013

YLEISTÄ
- Kisat järjestetään KK Bailador
- Viimeinen ilmottautumispäivä näyttelyihin on 19.06.2013
- Näyttelyiden vastuuhenkilönä toimii Jenna
- Osallistujia ei oteta ennenkuin kutsu löytyy SRY:n kalenterista!

RAJOITUKSET
- Luokkiin 4 hevonen/ omistaja
- Kisat ovat avoimet kaikille
- Luokkiin otetaan 40 osallistujaa
HUOM! luokka pidetään, kun siinä on vähintään 2 osallistujaa!

OSALLISTUMINEN
- Osallistumisviesti lähetetään osoitteeseen vhevoset@luukku.com
- Osallistumisviesti tulee otsikoida "SRY1"
- Osallistumismuotona tulee käyttää: Luokka nro(rivinvaihto)
Ohjaaja - Hevonen

LUOKAT
Luokka 1. Helppo nopeusluokka (talutus) 15/40
Luokka 2. Helppo nopeusluokka 35/40
Luokka 3. Keskitason nopeusluokka (talutus) 4/40
Luokka 4. Keskitason nopeusluokka 18/40


OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien päälle

Luokka 1

1. Meeri N. - Mintun Ruudukas
2. Chao - VF Alumina
3. Pierre - Semerhket
4. Meeri N. - Snillin Sulkapallokuningas
5. Kama - Nala
6. Jenna - Douglas Idalina
7. Pierre - Barleda
8. Kim - Hollywood Hawk
9. feiarth - Svärjades Tiu
10. feiarth - Rural RR
11. Chao - Tijuana's Ram Jam
12. Pierre - Blahawk
13. Pierre - Murkula
14. feiarth - Móeiður frá Mildur
15. Abalaip AET

Luokka 2

1. Nilluri - Festival DHF
2. Emilia-Tähti-Salama
3. Pierre - Valkoosin Vieheke
4. Tinka - Again Rio
5. Kim - Appendix Algae
6. Kama - Sharku
7. Minni - Daniel
8. Meeri N. - Spoedig Perzik
9. Emilia-Action Hoss
10. Elisa - Maanan Varpu
11. Pierre - Kissun Hissu
12. Nilluri - Schule Mor
13. Emilia-Tähti-Tuuli
14. Elisa - Maanan Kauhukakara
15. Nilluri - Francois DHF
16. Minni - Moon Neptunus
17. Nilluri - Friz Hertha
18. Elisa - Linetti
19. felissa - Ricardo LIN
20. Meeri N. - M.L. Leiskaus
21. Hexx - End of Rainbow
22. Chao - Elfat Indira ox
23. Pierre - Kadotettu Viutiina
24. Emilia-Ole' Amigo
25. Minni - Argento
26. feiarth - Lateefa Adil ox
27. Kics - Knight for the Ladies AET
28. Pierre - Hallaniityn Ekaykä
29. Hexx - Black Courage
30. felissa - Aurora Borealis
31. Hexx - Terva Maisteri
32. Minni - Night Before DON
33. Meeri N. - Álfur frá Kaakkuri
34. Chao - Yasmeen al Jawna
35. Meeri N. - Rajattoman Matami

Luokka 3

1. Pierre - Kolmijono
2. Pierre - Eastmaniac
3. Pierre - Jekkulanka
4. Pierre - Kaksnelonen

Luokka 4

1. Ros. - R.K. Rosteri
2. Ros. - Sohilaps
3. Kics - Master Rox X
4. Pierre - Todavia
5. Ros. - Kalaman Kalapee KIR
6. Meeri N. - M.L. Leiskaus
7. Kics - Presicio
8. Pierre - Don Jarau
9. Meeri N. - Spoedig Perzik
10. Elisa - Maanan Kauhukakara
11. Meeri N. - Rajattoman Matami
12. Ros. - ML Hustler
13. Maria - Intomieli
14. Elisa - Maanan Varpu
15. Pierre - Jantteri
16. Pierre - Kadotettu Tarkka-ampuja
17. Elisa - Linetti
18. Meeri N. - Álfur frá Kaakkuri