Copyrigths

   Pohja © Quinton
   Koodaus © JJ

Hyödyllisiä linkkejä:
KRJ
ERJ
VVJ
ARJ
KeRJ
MEJ
GY

VVJ 23.1.2012

Viiminen ilmottautumispäivä on 20.01. klo. 16.00 mennssä
Vastuu henkilönä toimii Jenna
Tulokset arvotaan arvontakoneella

OHJEET JA RAJOITUKSET
-Yksi ratsastaja saa osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
-Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. kolme(3) valjakkoa
-Yksi ratsu saa osallistua vain yhteen luokkaan
-Luokkiin otetaan max. 30 osallistujaa.
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected], VVJ 01-05 tai VVJ + kutsun numero
 seuraavassa muodossa

Luokka(rv)
Kuski (VRL-*****) - Hevonen VH00-000-0000

TAI

Luokka(rv)
Kuski (VRL-*****) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen 2 VH00-000-000

Samaan luokkaan osallisuvat saman otsikon alle
EI TAGEJA!
VH-numero ei ole pakollinen, seuraa EI ilmoiteita
VRL-tunnuksessa tulee olla viisi numeroa
HUOM! VRL'n tauon vuoksi näistä kisoista EI jaeta rankingpisteitä, mutta sijoitukset ovat 
kelvollisia KRJ'n laatuarvostelussa!


LUOKAT
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille 
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien tilalle!
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille 30/30
1. Niina (VRL-08709) - Haavelaakson Aprilli 
2. Christina S. (VRL-10441) - Viehättävän Elvis 
3. Viivuska (VRL-00502) - Figaro v.d. B VH11-010-0005 
4. Dina (VRL-10324) - Bychan Aeron Eira 
5. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam She's Madonna 
6. Niina (VRL-08709) - Milkan Kukereima 
7. Jenni T. (VRL-00914) - Lehdon Vitamiini 
8. Christina S. (VRL-10441) - Tom&Jerry SIX 
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri VH11-018-0222 
10. Cin. (VRL-01441) - Lykkeridder VH11-053-0100 
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Eelis VH11-018-0221 
12. Cin. (VRL-01441) - Eir av Rågkross 
13. Viivuska (VRL-00502) - Fiktion Joonatan VH11-018-0474 
14. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras 
15. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 
16. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
17. Toffe (VRL-09182) - Steekin Ensitähti VH11-018-1410 
18. Dina (VRL-10324) - Joyhofs Leolin 
19. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
20. yersinio (VRL-06303) - Elki 
21. Cin. (VRL-01441) - Svanhild VH11-053-0105 
22. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Super Star 
23. Jenna (VRL-03515) - Zlatan van Zeld VH11-040-0221 
24. Viivuska (VRL-00502) - Horatio RB VH11-017-0734 
25. apiljavanilja (VRL-02083) - Hywarrd Fairley VH12-024-0001 
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuunari VH11-018-0731 
27. Dina (VRL-10324) - Breehill Sirius 
28. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros 
29. Mariella (VRL-02189) - KON Amazing Sindyana 
30. apiljavanilja (VRL-02083) - Cariad Newydd VH11-022-0143 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille 30/30
1. yersinio (VRL-06303) - Anundr Egil && Kestrel NB 
2. Soneü (VRL-09386) - Fake Eyes Quality && Fake Misery Killer 
3. Milja (VRL-00692) - Mäntysuon Aurora VH11-017-0820 && Lucas FK VH11-017-0330 
4. Krafla (VRL-06928) - Colorado && Eye of the Storm 
5. Sorel (VRL-00884) - CHR Delight Dream && CHR Rudevilla Lady 
6. Sorel (VRL-00884) - CHR Ghost Baron && CHR Sound of Dreams 
7. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei 
8. Milja (VRL-00692) - Janella FK VH03-017-0696 && Piquira Dei VH11-017-0342 
9. Soneü (VRL-09386) - Alena of Five && Flipped Dreams 
10. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei 
11. Soneü (VRL-09386) - Black River's Dana && Black River's Scarlett 
12. Viivuska (VRL-00502) - Kálynda YOL VH06-099-9968 && Szilvester KTN VH11-099-0001 
13. Krafla (VRL-06928) - Diamonds 'R Us && Sundancer Melody 
14. yersinio (VRL-06303) - Svanhildr Tófa && Duren Dulce 
15. Cin. (VRL-01441) - CN Elskling Ulv && Kornblomst e Trollkvinne 
16. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake 
17. TK (VRL-00555) - Renewal Chelsea && Moonlite Dreams 
18. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki 
19. TK (VRL-00555) - Chocolate Seashell && Rust Meadow's Frost Fair 
20. Matilde (VRL-02519) - Hywarrd Caerwyn && Roccev Synvilla 
21. yersinio (VRL-06303) - Brynhildr Kelda && Bullet v.d. Oorlog 
22. Sorel (VRL-00884) - CHR Rudeboy && Inocente Nino 
23. Niina (VRL-08709) - Kasarmin Vihma && Vaapukan Taikatuiske 
24. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil && Meggie v.d. Neerwied 
25. Toffe (VRL-09182) - Finele v. Hardell VH11-017-0875 && Reglan Suffle VH11-017-0091 
26. Niina (VRL-08709) - Viehättävän Ehta-Eemeli && Fiktion Vellamo 
27. Niina (VRL-08709) - Mörkövaaran Vilperi && Haavelaakson Tussarityttö
28. Jenni T. (VRL-00914) - Sensei vom Liliebloom && Non Blonde Crow 
29. Viivuska (VRL-00502) - Tradewinds && Wubbels D'jeanine 
30. Milja (VRL-00692) - Criallt Sianwen VH11-026-0266 && Eydís Picar VH11-018-0063

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille 30/30
1. Dani (VRL-03561) - Elijah 
2. Christa (VRL-11299) - Ashburn Pentagon 
3. Jenna (VRL-03515) - Mundo Querina II VH11-201-0001 
4. apiljavanilja (VRL-02083) - Tiilikan Kaamos VH12-018-0007 
5. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha 
6. alhippa (VRL-00064) - Amarin Ainokki VH11-018-0166 
7. Laura R. (VRL-00169) - Pyryttäjä 
8. Takku (VRL-02782) - Dullon 
9. Takku (VRL-02782) - Galmias 2782 
10. Milja (VRL-00692) - Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134 
11. Christa (VRL-11299) - Arcadia Detroit C'Mere 
12. Christa (VRL-11299) - Ashburn Arch Enemy 
13. Dani (VRL-03561) - Eileanor 
14. TK (VRL-00555) - The Criss-Cross Man 
15. Mariella (VRL-02189) - Ellie Beat 
16. alhippa (VRL-00064) - Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511 
17. Laura R. (VRL-00169) - Rousseau Aneira 
18. TK (VRL-00555) - Dreamtime Dancing Shadow 
19. Dani (VRL-03561) - Fiktion Kultasiipi 
20. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sirena 
21. Hilma (VRL-10350) - Kiernan Bonfire 
22. yersinio (VRL-06303) - Rebekah Z4 
23. Viona (VRL-07600) - Outted v. Arwyn 
24. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
25. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender 
26. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064 
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Calvino 
28. Takku (VRL-02782) - G.Igav 2782 
29. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall 
30. yersinio (VRL-06303) - Karinka of Djinn

Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille 24/30
1. Soneü (VRL-09386) - Black-Eyes' Paulus && Errand Boy 
2. Sorel (VRL-00884) - Supreme Baron && Behind Blue Eyes 
3. evia (VRL-11081) - Winnie Occasional && One Recklessly 
4. Laura R. (VRL-00169) - Liptessa && Haavelaakson Helinä 
5. TK (VRL-00555) - Lady Satin && Rainy Monday WOW 
6. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia 
7. Takku (VRL-02782) - Taraco Lydleld && Annwyl RAD 
8. Soneü (VRL-09386) - Snowbell´s My Lover && Március Gatrina 
9. Takku (VRL-02782) - CHR Barona && CHR Last Dream 
10. yersinio (VRL-06303) - Dur Jagen && Duren Amandel 
11. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varjokas && Sirkkeen Heline 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Vanilla && Cecam Giv'me-Soul 
13. evia (VRL-11081) - Undergo Frame && Cute Payadro 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sinella VH11-018-0234 && Fiktion Malviina VH11-018-0672 
15. yersinio (VRL-06303) - Wiepkje && Duren Cupid 
16. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Juliet && Midnight Run 
17. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla && Dolly Jane v. Agenhoff 
18. Sorel (VRL-00884) - Dreams Deceive && VF Eclusiver 
19. Soneü (VRL-09386) - Painkiller YAV && Flaming Hope 
20. yersinio (VRL-06303) - Prada van de Kjeld && Duren Toby 
21. Takku (VRL-02782) - Michael Lucky Sonja && Don Boreal 
22. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 
23. Leandra (VRL-01057) - Arise Sir Ryan Dei && Päivärinteen Serena 
24. Milja (VRL-00692) - Fallgruve '66 VH05-053-1048 && Kuurnan Vokka VH11-018-0590 

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille 16/30 
1. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Zippin' Old Stile 
2. Dani (VRL-03561) - Inis Mona 
3. Mariella (VRL-02189) - Alman Korpraali 
4. Jaana K. (VRL-03669) - Dünn Wolfgang 
5. yersinio (VRL-06303) - Klazina I 
6. Christa (VRL-11299) - Arcadia Colorado Carousels 
7. Takku (VRL-02782) - Knapsteeri 
8. Jenni T. (VRL-00914) - It's Gorgeous! OMG 
9. Christa (VRL-11299) - Bartolomej XII 
10. yersinio (VRL-06303) - Pemberleyn Solie 
11. yersinio (VRL-06303) - VF Steela 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam No Fear 
13. Takku (VRL-02782) - Vaimustunud 
14. Christa (VRL-11299) - Romercie 
15. TK (VRL-00555) - Wietse fan Lycan 
16. Takku (VRL-02782) - Meremia 

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille 16/30
1. Jenna (VRL-03515) - Even More Flame F VH11-031-0554 && Prince Charming F VH11-031-0553 
2. Jenna (VRL-03515) - Waledor GER VH05-044-4836 && Cause of the Chains 2782 VH03-031-9405 
3. Takku (VRL-02782) - Tiffyl Shilona && Vaal 
4. Sorel (VRL-00884) - Soundbite && Dabney BRN 
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Yuna && Sieze v.d. Djoehem 
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Anektode && Duren Oliver 
7. Takku (VRL-02782) - T.H. Tobias && HWA Chilly Lust 
8. isla. (VRL-00505) - Zorf v.d. Duren && Zejke v.d. Duren 
9. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
10. yersinio (VRL-06303) - Duren Cultus && Rodney SIX 
11. Takku (VRL-02782) - Cedion Seren Aeryn && Celebrity 2782 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Honey Chillie && Rioting Raspberry Dei
13. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Malibu && Cecam Fancyface 
14. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei 
15. Jenni T. (VRL-00914) - Points Still Rockin' && Cecam Moejo 
16. Sorel (VRL-00884) - Last Sapphire && No Photos PLZ