Copyrigths

   Pohja © Quinton
   Koodaus © JJ

Hyödyllisiä linkkejä:
KRJ
ERJ
VVJ
ARJ
KeRJ
MEJ
GY

VVJ 08.05.2012

Viiminen ilmottautumispäivä on 05.05. klo. 16.00 mennssä
Vastuu henkilönä toimii Jenna
Tulokset arvotaan arvontakoneella

OHJEET JA RAJOITUKSET
-Yksi ratsastaja saa osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
-Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. kolme(3) valjakkoa
-Yksi ratsu saa osallistua vain yhteen luokkaan
-Luokkiin otetaan max. 30 osallistujaa.
-Osallistumiset tulee lähtettää mailiin; [email protected], VVJ 06-10 tai VVJ + kutsun numero
 seuraavassa muodossa

Luokka(rv)
Kuski (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

TAI

Luokka(rv)
Kuski (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen 2 VH00-000-000

Samaan luokkaan osallisuvat saman otsikon alle
EI TAGEJA!
VH-numero ei ole pakollinen, seuraa EI ilmoiteita
VRL-tunnuksessa tulee olla viisi numeroa
HUOM! VRL'n tauon vuoksi näistä kisoista EI jaeta rankingpisteitä, mutta sijoitukset ovat 
kelvollisia KRJ'n laatuarvostelussa!


LUOKAT
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille TÄYNNÄ
Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille
Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille TÄYNNÄ
Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille
Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille
Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille

OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien tilalle!
Luokka 1: Noviisi yhdistetty yksilövaljakoille 30/30
1. Milja (VRL-00692) - Milkan Wiljakka 
2. meea (VRL-09844) - Gilroy's Blake VH11-046-0116 
3. Iljan (VRL-10958) - Shenanigan 
4. Nettz (VRL-05172) - Glowmoor Dakotah 
5. Jenni T. (VRL-00914) - Hölkyn Jörö 
6. Iljan (VRL-10958) - Sophomoria 
7. idam (VRL-07597) - Sunkiss Kiss Dei 
8. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Tasmanian Devil 
9. Jenna (VRL-03515) - Zlatan van Zeld VH11-040-0221 
10. Niina (VRL-08709) - Chap of Rosehip 
11. Niina (VRL-08709) - Manaaja KAT 
12. Dina (VRL-10324) - Breehill Sirius 
13. idam (VRL-07597) - Londonbell Crow 
14. Niina (VRL-08709) - Vindillan 
15. Jonna E. (VRL-02528) - Graystock's Lilith VH11-017-0744 
16. Leandra (VRL-01057) - Lumikki 
17. Dina (VRL-10324) - Dyantha's Caitlinn 
18. Dina (VRL-10324) - Joyhofs Leolin 
19. pau. (VRL-11811) - Sysimieli 
20. Jenni T. (VRL-00914) - Kaarnan Sysiruusu 
21. meea (VRL-09844) - Dunflaith VH11-046-0113 
22. Milja (VRL-00692) - Piquira Dei VH11-017-0342 
23. idam (VRL-07597) - Diamond Rhia Crow 
24. Jonna E. (VRL-02528) - Defying Gravity Dei VH11-017-0736 
25. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Terranova 
26. Nettz (VRL-05172) - Glowmoor Dorinda 
27. Iljan (VRL-10958) - Nimriedan 
28. Annika N (VRL-10352) - Chasing Ghosts 
29. Milja (VRL-00692) - Uniseili 
30. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Vercilla 

Luokka 2: Noviisi yhdistetty parivaljakoille 29/30
1. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Wally vom Liliebloom 
2. Iljan (VRL-10958) - Angel Echoes 
3. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Merri && Remukylän Lucas 
4. Nettz (VRL-05172) - Remukylän Rebeca && Sonetin Belinda 
5. Iljan (VRL-10958) - Avalanches of Silence 
6. Annika N (VRL-10352) - Silly L0V3 && Escondite Inglés 
7. Nettz (VRL-05172) - Sonetin Felicia && Sonetin Joe-B 
8. Sorel (VRL-00884) - Porthos DEM && Huvin Raclaw 
9. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Mocha Locha && Cecam She's Madonna 
10. idam (VRL-07597) - Crowberry Inah && Crowberry Bianca 
11. Sorel (VRL-00884) - Sagremor S.H. Phelot && Leonty Jaida J 
12. Sorel (VRL-00884) - Daybreak Sonata && Xenan Bree 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kuuno VH11-018-1567 && Fiktion Kuunari VH11-018-0731 
14. Iljan (VRL-10958) - Send Me An Angel 
15. idam (VRL-07597) - Beata FK && Päivärinteen Gabriela 
16. Jonna E. (VRL-02528) - Jonatan Lejonhjärta VH11-017-0626 && Nice Joke KR VH11-017-0745 
17. Nettz (VRL-05172) - National Derby CHA && Little Josephina CHA 
18. Niina (VRL-08709) - Milkan Renita && Milkan Woitto 
19. Annika N (VRL-10352) - Crush Crush Crush && Fou Dingue 
20. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Igor && Remukylän Donnie Darko 
21. Milja (VRL-00692) - Criallt Sianwen VH11-026-0266 && Eydís Picar VH11-018-0063 
22. Emma P. (VRL-06525) - Overmood && Fanfare 
23. Annika N (VRL-10352) - Obtener Un Sí && Iljanas Dancing In The Dark
24. idam (VRL-07597) - Crowberry Pearl && Diva Dot Dei 
25. Milja (VRL-00692) - Koistilan Tutuna VH11-018-1089 && Fiktion Penni VH11-018-1437 
26. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake 
27. Jenni T. (VRL-00914) - Non Blonde Crow && Lehdon Vitamiini 
28. Niina (VRL-08709) - Hittavaisen Signe && Aavan Oskari 
29. Niina (VRL-08709) - Milkan Juolukka && Milkan Julma-Jussi

Luokka 3: Vaativa yhdistetty yksilövaljakoille 30/30
1. meea (VRL-09844) - Ragnhild Moa VH11-046-0115 
2. Iljan (VRL-10958) - Saluki 
3. Akein (VRL-07384) - Raudan Vokker 
4. Mystic (VRL-11734) - Frank Cordero 
5. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Novilunio 
6. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Artemia 
7. Hauru (VRL-08679) - Hilda von Bachegård 
8. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Joy Surrender 
9. Annika N (VRL-10352) - Rainmaker Titanic 
10. Milja (VRL-00692) - Nelmia vom Liliebloom VH11-017-0134 
11. Alma (VRL-08691) - Remukylän Henrika VH12-017-0262 
12. Niina (VRL-08709) - Sweetie Jennie 
13. idam (VRL-07597) - Pumapard FK 
14. Iljan (VRL-10958) - Golden Years 
15. Hauru (VRL-08679) - Varga 
16. Iljan (VRL-10958) - Crimewave 
17. Annika N (VRL-10352) - Iljanas Castello In Aria 
18. Niina (VRL-08709) - Annie The Bunnie 
19. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Randall 
20. Sorja (VRL-11436) - Nadia fan Lycan 
21. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Fauna 
22. Jenna (VRL-03515) - Mundo Querina II VH11-201-0001 
23. Niina (VRL-08709) - Rockefeller J&J 
24. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Super Star 
25. Milja (VRL-00692) - Kuurnan Vokka VH11-018-0590 
26. Mystic (VRL-11734) - Golden Tacoma 
27. Milja (VRL-00692) - Lucas FK VH11-017-0330 
28. idam (VRL-07597) - Crowberry Theo 
29. idam (VRL-07597) - Crowberry Roy 
30. Nettz (VRL-05172) - Ben's Boss NAS

Luokka 4: Vaativa yhdistetty parivaljakoille 28/30
1. Nettz (VRL-05172) - Edenelle McTreamy && Cecam Middleton 
2. Jenni T. (VRL-00914) - Dolly Jane v. Agenhoff && Novellin Marilla 
3. Iljan (VRL-10958) - New Wave 
4. Nettz (VRL-05172) - Edenelle L'Amour && Cecam Cruella 
5. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Aaron && Remukylän Casper 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sinella VH11-018-0234 && Fiktion Malviina VH11-018-0672 
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bamse && Gwyneira 
8. Niina (VRL-08709) - Welcoming Orbinson && Lily of Sousa 
9. Sorel (VRL-00884) - Amber Claudine && Rayen Sarpedo 
10. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Heini && Sirkkeen Heline 
11. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia && Adanna FK 
12. Huttis (VRL-03370) - Randon vom Liliebloom && Wanderer v. Vangenhof 
13. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina 
14. Jonna E. (VRL-02528) - Elias Dude VH11-028-0155 && Nerian Led Zep VH11-027-0221 
15. Jonna E. (VRL-02528) - Jeremia Crow VH11-017-0628 && Corbinian J VH11-017-0749 
16. Sorel (VRL-00884) - Huvin Radazon && Huvin Costantino 
17. Sorel (VRL-00884) - Florencia IV && Huvin Lequiné 
18. idam (VRL-07597) - Hwai Warheart && Fameray v. Synvilla 
19. Iljan (VRL-10958) - Flames From Ashes 
20. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Pyteri && Sirkkeen Sinja 
21. idam (VRL-07597) - Dark Cocoon Crow && Illbys Torbjörn 
22. Iljan (VRL-10958) - True Trendsetter 
23. idam (VRL-07597) - Hwai Malibou Rum && Bourbon Smash Crow 
24. Nettz (VRL-05172) - Remukylän Velmu && Cecam Queen Bee 
25. Jenni T. (VRL-00914) - Midnight Run && Päivärinteen Juliet 
26. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Giv'me-Soul && Päivärinteen Vanilla 
27. Alma (VRL-08691) - Crowberry Noah VH12-017-0261 && Huvin Carmichael VH12-017-0263 
28. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Junity && Noir Corbeau

Luokka 5: Vaikea yhdistetty yksilövaljakoille 16/30 
1. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam No Fear 
2. Jonna E. (VRL-02528) - Tori VH11-018-0169 
3. Jenni T. (VRL-00914) - It's Gorgeous! OMG 
4. Huttis (VRL-03370) - Nattesøvn v. Pijnboompit 
5. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Moejo 
6. Mystic (VRL-11734) - Calf's Blackbird 
7. Jonna E. (VRL-02528) - BonBon von Vival D VH11-012-0128 
8. Sorel (VRL-00884) - Sanning Sonic 
9. Hauru (VRL-08679) - Birchvale's Avery Nova 
10. niksu (VRL-09120) - Pikku Mini 
11. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca 
12. Sorel (VRL-00884) - Amaethon VI 
13. niksu (VRL-09120) - Hellutar 
14. Latu (VRL-01436) - Dáiríne 
15. Hauru (VRL-08679) - Remukylän June 
16. Sorel (VRL-00884) - Odette Odile Dei 

Luokka 6: Vaikea yhdistetty parivaljakoille 15/30
1. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Fancyface && Päivärinteen Malibu 
2. Soneü (VRL-09386) - Snabel Aren && Sir Damsel F 
3. Sorel (VRL-00884) - Galdina Ide && Tireur D'Èlite 
4. Jenna (VRL-03515) - Prince Charming F VH11-031-0553 && Even More Flame F VH11-031-0554 
5. Sorel (VRL-00884) - Ödalas Rimfrost && Jawell v. Hardell 
6. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Honey Chillie && Rioting Raspberry Dei 
7. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Pippin && Remukylän Chibi 
8. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bonnie && Remukylän Aabra 
9. Hauru (VRL-08679) - Floxy && Bohemian Raspberry 
10. Sorel (VRL-00884) - Chanell B && Hulters Kamolina 
11. Jenna (VRL-03515) - Waledor GER VH05-044-4836 && Cause of the Chains 2782 VH03-031-9405 
12. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Turbo Boost && Cecam Pokerface 
13. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate 
14. Soneü (VRL-09386) - Brunbakkes Dagmar && Drom Agneta 
15. Soneü (VRL-09386) - Perlemor && Abrakadabra