Copyrigths

   Pohja © Quinton
   Koodaus © JJ

Hyödyllisiä linkkejä:
KRJ
ERJ
VVJ
ARJ
KeRJ
MEJ
GY

Harmoniaa ja vauhtia

Kisapäivä: 12.01.2012
VIP: 7.01. klo. 18.00 mennssä, jälki-ilmoittautumista ei hyväsytä

Vastuu henkilønä toimii Jenna VRL-03515
Kisojen tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla kättäen arvontakonetta

OHJEET JA RAJOITUKSET
Yksi ratsastaja saa osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
Yksi ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. kome (3) ratsua
Yksi ratsu saa osallistua vain yhteen luokkaan
Luokkiin otetaan max. 30 osallistujaa
VRL-tunnuksessa oltava viisi; numeroa ja VH-numerossa viisi. Ei pakollisia.

ILMOITTAUTUMINEN
Osallistu sähkäpostiin ([email protected]) otsikoiden KeRJ29-33 tai KeRJ+kutsun numero
Luokka nro. [rv.]
Nimimerkki (VRL-*****) - Ratsu VH00-000-0000
Samaan luokkaan osallistuvat kaikki allekkain
Ei mitään tageja!
HUOM! VRL'n tauon vuoksi näistä kisoista EI jaeta rankingpisteitä, mutta sijoitukset 
ovat kelvollisia KeRJ'n laatuarvostelussa!

LUOKAT
Luokka 1: Harrasteluokka Helppo C, re 80cm, me 70cm (avoin kaikille) 
Luokka 2: Tutustumisluokka Helppo C, re 90cm, me 90cm (avoin kaikille) 
Luokka 3: Helppo luokka Helppo B, re 100cm, me 95cm (avoin kaikille) 
Luokka 4: CCI/CIC1 Helppo A, re 110cm, me 100cm (avoin kaikille) 
Luokka 5: CCI/CIC3 Vaativa B, re 125cm, me 120cm (avoin hevosille)
Luokka 6: CCI/CIC4 Vaativa B, re 130cm, me 125cm (avoin hevosille)
Luokka 7: CCI/CIC5 Vaativa A, re 140cm, me 130cm (avoin hevosille)


OSALLISTUJAT Tulokset tulevat osallistujien päälle
Luokka 1: Harrasteluokka (avoin kaikille) 30/30 
1. Wonder (VRL-09677) - The Final Bacon 
2. Meeri N. (VRL-02160) - Navajon Ydinohjus 
3. Norpatar (VRL-09562) - Broken Star 
4. Jenna (VRL-03515) - Bye Nimbler 
5. Hawering (VRL-01671) - Frųydis 
6. ksuvi (VRL-06542) - B&W Witchmaster VH06-044-0773 
7. Wonder (VRL-09677) - JL's Fideline 
8. Sorel (VRL-00884) - Bridle Veil 
9. Riikka P. (VRL-00346) - Glow's Casmida CRP 
10. Viona (VRL-7600) - Varjon Rönsylilja 
11. ksuvi (VRL-06542) - Hywarrd Annwyl VH11-024-0213 
12. Hawering (VRL-01671) - Fųrme Solveig 
13. Jenny K (VRL-03401) - Teljetty ILO 
14. Sorel (VRL-00884) - Esquire Count 
15. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Justiina 
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Madison 
17. Puk (VRL-09224) - Siipikinner 
18. Hawering (VRL-01671) - Kolbjųrn 
19. Puk (VRL-09224) - Viehättävän Visku 
20. Wonder (VRL-09677) - Wind's Avatar 
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Thorbjörn 
22. Viona (VRL-7600) - Vionan Helmipeli 
23. Tatti (VRL-10337) - Kauhukylän Mikko 
24. Jenny K (VRL-03401) - Helmen Emmiina 
25. Viona (VRL-7600) - Susikallion Helinäkeiju 
26. Riikka P. (VRL-00346) - Rosemund CRP 
27. Jenny K (VRL-03401) - Koistilan Lumiriia 
28. Puk (VRL-09224) - Väinämöinen F 
29. Sorel (VRL-00884) - Sweet Adella' 
30. Riikka P. (VRL-00346) - Edelweis CRP


Luokka 2: Tutustumisluokka  (avoin kaikille) 30/30 
1. Hawering (VRL-01671) - Fiktion Lennartti 
2. Sorel (VRL-00884) - Passion Combat 
3. Milja (VRL-00692) - Västerbyn Sakarias VH06-018-9806 
4. alhippa (VRL-00064) - Toscana Luxus VH11-029-0311 
5. Karla (VRL-04004) - Rõõmus 
6. sabina (VRL-11250) - Navelino's Alec VH11-035-0232 
7. Norpatar (VRL-09562) - BumBum Bumba 
8. Sorel (VRL-00884) - Reloaded X-File 
9. sabina (VRL-11250) - Breezy Evangelina VH11-035-0236 
10. Hawering (VRL-01671) - Harharetken Hymy 
11. Viona (VRL-7600) - Lakeija 
12. alhippa (VRL-00064) - Kaarnan Jyrinä VH11-018-1610 
13. Wonder (VRL-09677) - Wind's Teamwork 
14. Viona (VRL-7600) - Viljon Hallelujaa 
15. Karla (VRL-04004) - Maanteiden Kuningas 
16. Riikka P. (VRL-00346) - Valaquenta CRP 
17. Juulia (VRL-09918) - Harlakan Fortune 
18. Viona (VRL-7600) - Susikallion Pikku-Virne 
19. Hawering (VRL-01671) - Lakean Morris 
20. alhippa (VRL-00064) - Moon Minimaali 
21. Meeri N. (VRL-02160) - Hilja 
22. Jenna (VRL-03515) - El Chamiro Shah Nadir 
23. Sorel (VRL-00884) - Randalf 
24. Norpatar (VRL-09562) - Capricorn 
25. Menchi (VRL-10108) - Wira Marusha 
26. Riikka P. (VRL-00346) - Golden Charlene CRP 
27. Päivie (VRL-05523) - Jamelie Efrain VH11-029-0286 
28. Riikka P. (VRL-00346) - Damiana CRP 
29. sabina (VRL-11250) - Ponisen Mirinka VH11-028-0177 
30. Norpatar (VRL-09562) - U-Lija


Luokka 3: Helppo luokka (avoin kaikille) 30/30 
1. Milja (VRL-00692) - Liisi VH11-018-0243 
2. Taikku (VRL-06475) - Wattefak VH11-031-0533 
3. shane (VRL-10729) - Mistletoe 
4. miwwy (VRL-09682) - Kesähessu 
5. Jenna (VRL-03515) - Cutrin 
6. matty (VRL-00816) - Taikakuun Voitto VH11-018-1564 
7. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lahja 
8. alhippa (VRL-00064) - Loiskaus DLK VH11-018-1344 
9. alhippa (VRL-00064) - Heljän Saturniina VH11-018-1338 
10. Jenny K (VRL-03401) - Turon Tykki 
11. Niina (VRL-08709) - Aino-Kanerva 
12. K.J (VRL-00481) - Eillyn Ewing 
13. sabina (VRL-11250) - Aslakin Luuseri 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri VH11-018-0222 
15. Nora (VRL-02066) - Säihkyvä HUI 
16. matty (VRL-00816) - Lumoava Aave KISS VH11-018-0267 
17. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 
18. shane (VRL-10729) - SV Muskettisoturi 
19. K.J (VRL-00481) - Ritual Rhymes KN 
20. Milja (VRL-00692) - Huovan Halla VH11-018-0244 
21. matty (VRL-00816) - Keinumäen Hassunassu VH11-018-1357 
22. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Nuokku-Talvikki 
23. Niina (VRL-08709) - Milkan Kaspar 
24. Jenna (VRL-03515) - Who's Handsome VH11-027-0131 
25. Niina (VRL-08709) - Siitä Tulikin Lotta 
26. Jenny K (VRL-03401) - Lakean Emanuel 
27. K.J (VRL-00481) - Muzhskoe Plat“e ox 
28. shane (VRL-10729) - Tuonelan Aatu 
29. Nora (VRL-02066) - Harharetken Lupaus 
30. alhippa (VRL-00064) - She sells Seashells GER VH11-023-0114 


Luokka 4: CCI/CIC1  (avoin kaikille) 30/30
1. Sakkura (VRL-01417) - Airaus HUI VH11-018-0094 
2. Maru (VRL-04410) - Kermitt RHS 
3. matty (VRL-00816) - Koston Julius VH11-018-1288 
4. K.J (VRL-00481) - Crispin DON 
5. Jenna (VRL-03515) - Toffee 
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Rasmus VH11-018-1040 
7. matty (VRL-00816) - Rentun Pääskynen VH11-018-0955 
8. Puk (VRL-09224) - Rentun Valdemar 
9. Jenny K (VRL-03401) - Kuusimetsän Jali 
10. Hilma (VRL-10350) - Halagüeńo d'Amelie 
11. Jenna (VRL-03515) - Awesome HIP VH11-027-0251 
12. Laura R. (VRL-00169) - Althea 
13. Milja (VRL-00692) - Quidam Memory KIB VH01-021-8817 
14. Hilma (VRL-10350) - Haletna 
15. alhippa (VRL-00064) - Wakita Luxus VH11-029-0349 
16. Laura R. (VRL-00169) - Alessia 
17. Jenna (VRL-03515) - Sasnak Marwick VH11-006-0221 
18. Maru (VRL-04410) - Gales Belv 
19. alhippa (VRL-00064) - Henrietta SWE VH11-029-0337 
20. Milja (VRL-00692) - Pankrati VB 
21. K.J (VRL-00481) - Silly Folks 
22. Sakkura (VRL-01417) - Maggie Mae DON VH11-029-0118 
23. Jannica (VRL-04799) - NN' Lill Sugar 
24. K.J (VRL-00481) - Casper of Krofnock 
25. Puk (VRL-09224) - Kärmeniemen Elmeri 
26. shane (VRL-10729) - Zombie Vivy xx 
27. Laura R. (VRL-00169) - Chopiniana kel 
28. Jenny K (VRL-03401) - Taikahuurre 
29. alhippa (VRL-00064) - Ingegerd Jannike SWE VH11-029-0346 
30. shane (VRL-10729) - Helmelän Unni 


Luokka 5: CCI/CIC3  (avoin hevosille) 22/30
1. Norpatar (VRL-09562) - Leningrad's Matador 
2. Hamzi (VRL-02163) - Shadow's Wonder Why 
3. K.J (VRL-00481) - Caipirinha Lime 
4. Elli (VRL-09874) - Sasnak Bluebird 
5. Oresama (VRL-02753) - Borislav VB 
6. Nora (VRL-02066) - Foundations xx 
7. Hamzi (VRL-02163) - Running Wroom-Wroom xx 
8. Sakkura (VRL-01417) - Glaucio Rosalyn xx VH11-006-0099 
9. Nora (VRL-02066) - Blown It Again xx 
10. Welby (VRL-00121) - Dominique III 
11. Meeri N. (VRL-02160) - Stampato E. 
12. Hamzi (VRL-02163) - Sound's Choosey Joy xx 
13. K.J (VRL-00481) - Sakita Barrier 
14. Viiwy (VRL-11339) - Kärmeniemen Kingi VH11-018-1625 
15. Jannica (VRL-04799) - Corona's French Flame 
16. Nora (VRL-02066) - All Your Attention xx 
17. Norpatar (VRL-09562) - Beautiful Thief 
18. Jenna (VRL-03515) - Tap the Toyboy 
19. K.J (VRL-00481) - Malus Port 
20. Oresama (VRL-02753) - Last Samurai 
21. Oresama (VRL-02753) - Gautse 
22. Wonder (VRL-09677) - Captain Jack 


Luokka 6: CCI/CIC4  (avoin hevosille) 30/30  
1. Nora (VRL-02066) - Inflate My Ego xx 
2. Wonder (VRL-09677) - Lim's Twilight Shine 
3. Oresama (VRL-02753) - Sudden Death 
4. Nora (VRL-02066) - Hr Brady xx 
5. Wonder (VRL-09677) - MH's Little Bukater 
6. Oresama (VRL-02753) - Eleganto 
7. Norpatar (VRL-09562) - Kasper's Horror's School 
8. Elli (VRL-09874) - China Town VH11-021-0442 
9. Oresama (VRL-02753) - Maya Queen 
10. shane (VRL-10729) - FF Carlisle 
11. Elli (VRL-09874) - Dermo's Justus VH11-021-0441 
12. Nora (VRL-02066) - John D. Rocker xx 
13. Hamzi (VRL-02163) - Addicted to U WAS 
14. katti (VRL-10720) - Cassidy VH11-012-0078 
15. Daivive (VRL-05706) - Rebirthing VH11-021-0258 
16. Hamzi (VRL-02163) - Simply Super WAS 
17. Laura R. (VRL-00169) - Vandal de Poém 
18. shane (VRL-10729) - Fa La La 
19. Norpatar (VRL-09562) - Heavy Cove 
20. Wonder (VRL-09677) - Karos Polka 
21. Elli (VRL-09874) - Loran Brianna VH11-021-0440 
22. K.J (VRL-00481) - Cassie NLD 
23. Matilde (VRL-02519) - Amberstrong Pépite 
24. Matilde (VRL-02519) - KON Maroon 
25. Norpatar (VRL-09562) - Carissima 
26. shane (VRL-10729) - Islanda Heights 
27. K.J (VRL-00481) - Fave la Premel 
28. Laura R. (VRL-00169) - Florian 
29. K.J (VRL-00481) - Farah Rabia 
30. Hamzi (VRL-02163) - Rockin' Rhythm WAS


Luokka 7: CCI/CIC5  (avoin hevosille) 30/30
1. Elli (VRL-09874) - Navarro Polka VH06-021-8438 
2. Sakkura (VRL-01417) - Jamaica Ring VH11-006-0098 
3. Nora (VRL-02066) - Burlesc Ring xx 
4. Jenna (VRL-03515) - Meanwhile In Ireland 
5. evia (VRL-11081) - Acatlacyin kär 
6. A.N. (VRL-10356) - Mythical Passion 
7. matty (VRL-00816) - Ptķca kär VH11-218-0020 
8. Seela. (VRL-09940) - Drunken Sailor 
9. Wonder (VRL-09677) - Carry On Liah 
10. Oresama (VRL-02753) - Green Sparrow 
11. Sakkura (VRL-01417) - Burnout Dec VH11-006-0097 
12. Daivive (VRL-05706) - Gregorio 365 VH11-021-0250 
13. Sakkura (VRL-01417) - Chimaera DON VH11-044-0163 
14. Wonder (VRL-09677) - Rotusiitolan Drums Cash 
15. Seela. (VRL-09940) - Šandeem 
16. Oresama (VRL-02753) - Liam Diana 
17. Hamzi (VRL-02163) - Boogie Night Mi 
18. Christine (VRL-11552) - Calling Elvis 
19. matty (VRL-00816) - C'est Cruel VH11-218-0026 
20. Wonder (VRL-09677) - The Final Countdown 
21. Nora (VRL-02066) - Amylee Ring xx 
22. Sasha (VRL-10529) - Twin Atlantic 
23. Christine (VRL-11552) - Unbeschwert 
24. Elli (VRL-09874) - Honduraz VH11-021-0444 
25. Daivive (VRL-05706) - Puritania Princess 
26. Daivive (VRL-05706) - Escorant Puritania 
27. Oresama (VRL-02753) - No More Sorrow 
28. Nora (VRL-02066) - Ludwig van Drake xx 
29. Elli (VRL-09874) - Leplizater VH11-021-0443 
30. Christine (VRL-11552) - Losted Rock Fox